Cuvertura matlasata dubla, L'essentiel Maison, Lizbon, Camel
În stoc furnizor • Brand Viaden • Cod 8684282633402
Livrare curier - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
109 Lei
Solicită mai multe informații
Cuvertura matlasata dubla
330 gr/m²
Marime: 200 x 230 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 200x230 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Material | Bumbac reciclat |
| Culoare | Camel |
| Tip produs | Cuvertura |
| Caracteristici cheie | Tesatura pique |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm; 140x200 cm |