Cuvertura de pat, L'essentiel Maison, Asya, Gri deschis
În stoc furnizor • Brand Viaden • Cod 8683342739108
Livrare curier - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
63 Lei
Solicită mai multe informații
Cuvertura de pat
Marime: 115 x 200 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 115x200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 115 cm |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Gri deschis |
| Tip produs | Cuvertura |
| Caracteristici cheie | Lavabila la masina |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm |