Covor, Hond, 150x240 cm, Multicolor
În stoc furnizor • Brand Chilai Home • Cod 8683743433261
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
255 Lei
Solicită mai multe informații
Covor (150 x 240)
Imprimare digitala
1000 gr/m²
Inaltime fire: 5 mm
Verso cu puncte de aderenta
Partea inferioara anti-alunecare
Inaltime sezut: 4 mm
Marime: 150 x 240 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 150x240 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime | 5 cm |
| Material | Poliester |
| Culoare | Multicolor |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
| Caracteristici cheie | Antiderapant; Subtire |
| Lungime fir | Tesatura plata |