Covor, 65548A Sand, 117x180 cm, Crem
Stoc epuizat • Brand Elliott • Cod 8683743266678
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Covor (117 x 180)
Inaltime fire: 4 mm
Marime: 117 x 180 cm
1250 gr/m²
Tesut la masina
Bază din bumbac/iută
Caracteristici
| Dimensiuni | 117x180 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lățime | 117 cm |
| Înălțime | 4 cm |
| Material | Polipropilena |
| Culoare | Crem |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
| Caracteristici cheie | Subtire |
| Lungime fir | Tesatura plata |