Covor, 00015A, 200x290 cm, Natural
Stoc epuizat • Brand Elliott • Cod 8683342228060
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Covor (200 x 290)
Tesut manual
Inaltime fire: 1 mm
Marime: 200 x 290 cm
Iuta
Partea inferioara anti-alunecare
Caracteristici
| Dimensiuni | 200x290 cm |
| Lungime | 290 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime | 1 cm |
| Material | Iuta |
| Culoare | Natural |
| Tip tesatura | Tesut la masina |
| Caracteristici cheie | Antiderapant; Subtire |
| Lungime fir | Tesatura plata |