Cos pentru depozitare Ride, Creaciones Meng, 20x15.5 cm, MDF/PVC
Stoc epuizat • Brand Creaciones Meng • Cod 8434523226326
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 15.5 cm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Multicolor |
| Material produs | MDF; PVC |
| Tip | Fara capac |
| Tip produs | Cos depozitare |
| Stil | Shabby Chic |