Cos de rufe, Excellent Houseware, 40x30x60 cm, pliabil, bambus/bumbac, natural
Ultimele 2 bucăți • Brand Excellent Houseware • Cod 8721037027199
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
80 Lei
Caracteristici
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Material | Bambus |
| Culoare | Natural |
| Tip produs | Cos de rufe |
| Stil | Rustic |