Corp biblioteca Viva, Pakoworld, 75.5x25x170 cm, PAL/metal, alb/sonoma
Stoc epuizat • Brand Pakoworld • Cod 5207351189513
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Compozitie material: PAL melaminat cu grosimea 18 mm, metal.
Produsul necesita asamblare.
Nuanta de culoare a produsului poate fi usor diferita fata de cea afisata pe ecran.
Caracteristici
| Lungime | 75.5 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 170 cm |
| Greutate | 34 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Sonoma |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |