Corp biblioteca, Hanah Home, Valerin, 60x161.8x35.3 cm, Pin Atlantic / Antracit
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8684282529057
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
956 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 60 cm Inaltime: 161,8 cm Adancime: 35,3 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x161.8x35.3 cm |
| Lungime | 35.3 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 161.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |