Corp biblioteca, Hanah Home, Porto, 25x160x25 cm, Safir / Antracit
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8683342851718
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 25 cm Inaltime: 160 cm Adancime: 25 cm
Înălțimea raftului: 28,8 cm
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 25x160x25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |