Corp biblioteca, Hanah Home, Pisagor, 120x131.8x25 cm, Negru / Stejar
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8683743959440
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
704 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 120 cm Inaltime: 131,8 cm Adancime: 25 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x131.8x25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 131.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru; Stejar |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |