Corp biblioteca, Hanah Home, Pana, 83x138x27 cm, Stejar
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8683743960286
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
1.109 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 8 mm
Latime: 83 cm Inaltime: 138 cm Adancime: 27 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 83x138x27 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Lățime | 83 cm |
| Înălțime | 138 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |