Corp biblioteca, Hanah Home, By-30, 90x172x30 cm, Alb / Transparent
În stoc furnizor • Brand Modara • Cod 8684283924233
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
889 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Cadru: Metal
Latime: 90 cm Inaltime: 172 cm Adancime: 30 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x172x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 172 cm |
| Material | Sticla |
| Culoare | Alb; Transparent |
| Material produs | Sticla |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |