Corp biblioteca, Hanah Home, Bled, 40x160x21.4 cm, Stejar
Stoc epuizat • Brand Asse Home • Cod 8683743420346
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 40 cm Inaltime: 160 cm Adancime: 21,4 cm
Poate fi fixat pe perete
Spatiu de depozitare suplimentar
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 40x160x21.4 cm |
| Lungime | 21.4 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |