Corp biblioteca, Hanah Home, Arrow, 31.8x165x31.8 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8683743960033
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
743 Lei
Solicită mai multe informații
Corp biblioteca
Grosime: 18 mm
Latime: 31,8 cm Inaltime: 165 cm Adancime: 31,8 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 31.8x165x31.8 cm |
| Lungime | 31.8 cm |
| Lățime | 31.8 cm |
| Înălțime | 165 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Biblioteca |
| Tip montare | De sine statator |