Consola, Hanah Home, Guarda, 90x70x34 cm, Travertin
Stoc epuizat • Brand Asse Home • Cod 8684283057405
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Consola
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 70 cm Adancime: 34 cm
Inaltime picior: 30 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x70x34 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Consola |