Comoda Yellowstone, Mauro Ferretti, 88x45x80 cm, lemn masiv de salcam, maro
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609352096
Livrare curier - 29 Lei (26-28 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 28.04 - Joi 30.04
Variante disponibile
2.190 Lei
Compozitie material: lemn masiv de salcam, placaj, fier
Dimensiuni sertare: 78x35x13 cm
Inaltime picioare: 21 cm
Caracteristici
| Lungime | 88 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 50.9 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Industrial |
| Numar sertare/rafturi | 3 |