Comoda TV, Hanah Home, West, 150x30x32 cm, Alb/Pin Atlantic
Ultimele 2 bucăți • Brand Puqa Design • Cod 8684282905424
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
393 Lei
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Latime: 150 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 32 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 150x30x32 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Maro |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda TV |