Comoda TV, Hanah Home, Veramont, 180x44.6x44.5 cm, PAL, Cașmir / Pin Atlantic
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684283111954
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
832 Lei
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Grosime: 18 mm
Latime: 180 cm Inaltime: 44,6 cm Adancime: 44,5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x44.6x44.5 cm |
| Lungime | 44.5 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 44.6 cm |
| Greutate | 40.1 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Casmir; Maro |
| Tip produs | Comoda TV |