Comoda TV, Hanah Home, Tower, 122x53.3x31.6 cm, Alb/Maro
Stoc epuizat • Brand Coraline • Cod 8683743473038
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Comoda TV: Latime: 122 cm Inaltime: 53,3 cm Adancime: 31,6 cm
Corp biblioteca: Latime: 55,4 cm Inaltime: 110 cm Adancime: 31,6 cm
Spatiu de depozitare suplimentar
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 122x53.3x31.6 cm |
| Lungime | 31.6 cm |
| Lățime | 122 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Maro |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |