Comoda TV, Hanah Home, Tarz, 180x49x33 cm, Alb / Antracit / Stejar
Stoc epuizat • Brand Qualex • Cod 8684283421190
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Latime: 180 cm Inaltime: 49 cm Adancime: 33 cm
Inaltimea piciorului: 16 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x49x33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 49 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Multicolor |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Comoda TV |