Comoda TV, Hanah Home, Siena, 139.7x53x53 cm, PAL, Maro
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284024192
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
821 Lei
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Picioare din lemn (20 cm)
Greutate maxima suportata / raft: 30 kg
Este un produs dezasamblat.
Latime: 139,7 cm Inaltime: 53 cm Adancime: 53 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 139.7x53x53 cm |
| Lungime | 53 cm |
| Lățime | 139.7 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Comoda TV |