Comoda TV, Hanah Home, Noble, 180x121.8x29.6 cm, Alb
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8683342740272
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Comoda TV
Grosime: 18 mm
Latime: 180 cm Inaltime: 121,8 cm Adancime: 29,6 cm
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 180x121.8x29.6 cm |
| Lungime | 29.6 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Înălțime | 121.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |