Comoda TV Compact, Decortie, 90x92x32 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875402889
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Culori disponibile
902 Lei
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 92 cm |
| Înălțime | 32 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Comoda TV |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 3 |