Comoda ELTAP, Lanzzi, 180x40x80 cm, MDF laminat, negru/auriu
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484019402
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
1.331 Lei
Informatii suplimentare
Picioare din metal de culoare neagra.
Inaltime picioare: 20 cm
Produsul necesita asamblare.
Documente și instrucțiuni
- N/A PDF (0.71MB) Descarcă
Caracteristici
| Lungime | 180 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 50 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Negru; Auriu |
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Numar sertare/rafturi | 6 |
| Material picioare | Metal |