Coltar extensibil dreapta 4 locuri ELTAP, RT-20AMO, Eridano, 275x202x88 cm, lemn/poliester, maro
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5905496612605
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Culori disponibile
6.134 Lei
Compozitie material
Material tapiterie: 100% poliester (tesatura primara Amore 20).
Material cadru: lemn de pin
Umplutura sezut: spuma de inalta calitate HR+T3030
Perne decorative incluse: 1
Material perne: poliester
Umplutura perne: spuma
Umplutura spatar: spuma-T2130
Picioare din metal de culoare argintie.
Informatii suplimentare
Inaltime sezut: 43 cm
Adancime sezut: 60 cm
Inaltime picioare: 9 cm
Greutatea maxima suportata: 315 kg
Mecanism extindere tip delfin.
Suprafata de dormit: 123x193 cm
Produsul necesita asamblare, asamblat partial.
Caracteristici
| Lungime | 275 cm |
| Lățime | 202 cm |
| Înălțime | 88 cm |
| Greutate | 151 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibila |
| Stil | Modern |
| Suprafata pentru dormit | 123x193 cm |
| Material picioare | Metal |