Coltar, Atelier del Sofa, 825BLC2935, Crem
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684282825630
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester
Latime: 246 cm înălțime: 85 cm Adancime: 160 cm
Inaltime sezut: 42 cm
Inaltime picior: 10 cm
Dimensiunea patului: 210 x 135 cm
Sezut cu spuma 28 DNS
Picioare din lemn de fag
Caracteristici
| Dimensiuni | 246x85x160 cm |
| Lungime | 246 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Greutate | 135.85 kg |
| Material | Lemn de brad |
| Culoare | Crem |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |