Coltar, Atelier del Sofa, 825BLC2832, Crem / Aur
Stoc epuizat • Brand Balcab Home • Cod 8683743317608
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester
Latime: 77 cm Inaltime: 77 cm Adancime: 70 cm
Inaltime sezut: 40 cm
Adancime sezut: 52 cm
Picioare din metal
Perna decorativa: 45 x 45 cm (2 piese)
Perna decorativa: 40 x 60 cm (1 piesa)
Spuma 28 DNS pentru sezut
Spuma Partial pentru Spate
Tesatura usor de curatat
Caracteristici
| Dimensiuni | 77x77x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 77 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Material | Lemn de fag |
| Culoare | Crem; Auriu |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibila |