Coltar, Atelier del Sofa, 825BLC1513, Crem
Stoc epuizat • Brand Balcab Home • Cod 8681875547719
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester
Latime: 275 cm Inaltime: 85 cm Adancime: 165 cm
Inaltime sezut: 43 cm
Dimensiunea patului: 165 x 80 cm
Spuma 28 DNS pentru sezut
28 Spumă DNS pentru spate
Picioare din plastic de culoare nuc tare
Tesatura usor de curatat
Caracteristici
| Dimensiuni | 275x85x165 cm |
| Lungime | 165 cm |
| Lățime | 275 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | Frame: WOOD / MDF |
| Culoare | Crem |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibila |