Coltar, Atelier del Sofa, 752EST1349, Lemn de carpen;PAL, Antracit
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284145613
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester (Linen Texture)
Picioare din lemn
Easy-Clean
Portable Back Cushion
32 DNS Sponge
Inaltime sezut: 20 cm
Doua perne decorative incluse.
Latime: 250 x 160 cm Inaltime: 80 cm Adancime: 130 cm
Inaltime cotiera: 67 cm
Inaltimea piciorului: 20 cm
Greutate maxima suportata: 240 kg
Caracteristici
| Lungime | 130 cm |
| Lățime | 250 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 179 kg |
| Material | Lemn de carpen; PAL |
| Culoare | Antracit |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |