Coltar, Atelier del Sofa, 752EST1308, Lemn de carpen;PAL, Crem
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284145200
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: Poliester (Linen Texture)
Picioare din plastic
Easy-Clean
Portable Back Cushion
30 DNS Sponge
Inaltime sezut: 12 cm
8 Cushions are Included.
Latime: 230 x 285 cm Inaltime: 80 cm Adancime: 90 cm
Inaltime cotiera: 60 cm
Inaltimea piciorului: 10 cm
Greutate maxima suportata: 240 kg
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 230 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 120 kg |
| Material | Lemn de carpen; PAL |
| Culoare | Crem |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |