Coltar, Atelier del Sofa, 383EVN1263, Lemn, Verde
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684283748303
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Coltar
Tesatura: 100% Catifea din poliester
Latime: 135 cm Inaltime: 298 cm Adancime: 83 cm
Inaltime sezut: 38 cm
30 Spumă moale DNS / 24 Spumă de pene DNS / 90 gr Fiber 38 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 135x298x83 cm |
| Lungime | 83 cm |
| Lățime | 135 cm |
| Înălțime | 298 cm |
| Greutate | 113.5 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Verde |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |