Carafa Diamond Golden Line, Vivalto, 1 L, sticla, transparent
Stoc epuizat • Brand Vivalto • Cod 8430852835178
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni
Se recomanda a nu se curata in masina de spalat vase.
A nu se introduce in cuptorul cu microunde.
Caracteristici
| Lungime | 17.8 cm |
| Lățime | 12 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 1 L |
| Tip produs | Carafa |
| Stil | Clasic |