Candelabru Kabluni MR - 913, Opviq, 126 x 102 cm, 6 x E27, 100W, auriu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8681875648386
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
662 Lei
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Inaltimea este ajustabila
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Înălțime | 102 cm |
| Diametru | 126 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu |
| Putere | 100 W |
| Stil | Minimalist |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 6 becuri |