Canapea extensibila cu 3 locuri, Futon, 859FTN2807, Metal, Crem
Stoc epuizat • Brand Futon • Cod 8683342998840
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Tesatura: Poliester
Latime: 200 cm
Inaltime: 104 cm
Adancime: 100 cm
Adâncimea scaunului: 65 cm
Lățimea scaunului: 190 cm
Inaltime sezut: 43 cm
Dimensiunea patului: Latime: 200 cm
Adancime: 130 cm
Perna (2 piese)
400 gr/m² umplutură cu fibre de silicon
Tesatura usor de curatat
Greutate maxima suportata: 300 kg
Extensibil
Caracteristici
| Dimensiuni | 200x104x100 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 104 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Crem |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibila |
| Material picioare | Metal |