Canapea extensibila 3 locuri, Atelier del Sofa, 825BLC1501, Gri
Stoc epuizat • Brand Balcab Home • Cod 8681875520217
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea extensibila 3 locuri
Tesatura: Poliester
Latime: 208 cm Inaltime: 85 cm Adancime: 81 cm
Inaltime sezut: 43 cm
Dimensiunea patului: 150 x 190 cm
Spuma 28 DNS pentru sezut
28 Spumă DNS pentru spate
Picioare din plastic de culoare nuc tare
Tesatura usor de curatat
Caracteristici
| Dimensiuni | 208x85x81 cm |
| Lungime | 81 cm |
| Lățime | 208 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | Frame: WOOD / MDF |
| Culoare | Gri |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibila |