Canapea extensibila 3 locuri, Atelier del Sofa, 560ARE2905, Antracit
În stoc furnizor • Brand Artie • Cod 8684283004232
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
4.532 Lei
Solicită mai multe informații
Canapea extensibila 3 locuri
Tesatura: Poliester
Lungime: 222 cm Latime: 90 cm Inaltime: 80 cm
Spuma: 28 DNS spumă moale gri / 24 DNS Feather
60% spumă tăiată / 40% spumă de silicon pentru spate
Mecanism: Mecanism de spătar rotativ pentru canapea extensibilă
Pernă fixă pentru șezut/pernă pentru spate
Tesatura care se curata uscat
Picioare: Bază și picioare din lemn
Inaltime picior: 19 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 222x90x80 cm |
| Lungime | 222 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Antracit |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibila |