Canapea cu 4 locuri, Atelier del Sofa, 560ARE1901, Crem inchis
În stoc furnizor • Brand Artie • Cod 8683342766784
Livrare curier - 129 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
7.189 Lei
Solicită mai multe informații
Canapea cu 4 locuri
Tesatura: Poliester
Lungime: 344 cm Latime: 90 cm Inaltime: 72 cm
Spuma: 8 cm 28 DNS Spumă Gri + 5 cm 24 DNS Feather Pentru Așezat
60% spumă tăiată / 40% spumă de silicon pentru spate
2 perne incluse
Perne: 60% spumă tăiată / 40% spumă de silicon
Pernă portabilă pentru șezut și spate
Tesatura care se curata uscat
Picioare: Picioare din metal cromat
Caracteristici
| Dimensiuni | 344x90x72 cm |
| Lungime | 344 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 72 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem inchis |
| Numar locuri | 4 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |