Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 569HLN1116, Crem
Ultima bucată • Brand Hilena • Cod 8683342480987
Livrare curier - 129 Lei (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 02.04 - Luni 06.04
Variante disponibile
5.440 Lei
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: Poliester
Latime: 255 cm Height: 85 cm Depth: 120 cm
Spuma: 28 DNS Moale Spumă Gri/24 DNS Feather
Sezut prevazut cu arcuri
8 DNS spumă moale gri/24 DNS Feather pentru spate
2 perne incluse / 40% spumă de silicon
Marime: 45 cm x 45 cm pentru 2 perne
Tesatura care se curata uscat
Picioare: Picioare din metal auriu
Inaltime picior: 16 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 255x85x120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 255 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Crem |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |