Canapea 3 locuri, Atelier del Sofa, 560ARE1351, Roz
Stoc epuizat • Brand Artie • Cod 8683342766548
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 3 locuri
Tesatura: Poliester
Lungime: 255 cm Latime: 120 cm Inaltime: 85 cm
Spuma: 28 DNS spumă moale gri / 24 DNS Feather
Sezut prevazut cu arcuri
8 DNS spumă moale gri/24 DNS Feather pentru spate
2 perne incluse / 40% spumă de silicon
Marime: 45 cm x 45 cm pentru 2 perne
Tesatura care se curata uscat
Picioare: Picioare din metal auriu
Caracteristici
| Dimensiuni | 255x120x85 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Roz |
| Numar locuri | 3 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |