Canapea 2 locuri, Atelier del Sofa, 825BLC2772, Gri
Stoc epuizat • Brand Balcab Home • Cod 8683743274284
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Canapea 2 locuri
Tesatura: Poliester
Latime: 155 cm Inaltime: 82 cm Adancime: 90 cm
Inaltime picior: 10 cm
Inaltime sezut: 42 cm
Adancime sezut: 80 cm
Spuma 28 DNS pentru sezut
Spuma Partial pentru Spate
Tesatura usor de curatat
Caracteristici
| Dimensiuni | 155x82x90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 155 cm |
| Înălțime | 82 cm |
| Material | Cadru: BRAD / PALURI DE BRAD |
| Culoare | Gri |
| Numar locuri | 2 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |