Canapea 2 locuri, Atelier del Sofa, 558ZEN1207, Galben
Ultima bucată • Brand Zeon • Cod 8681875762716
Livrare curier - 129 Lei (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Luni 06.04 - Miercuri 08.04
Variante disponibile
1.399 Lei
Solicită mai multe informații
Canapea 2 locuri
Tesatura: Poliester
32 Spumă DNS pentru sezut
Latime: 141 cm Inaltime: 77 cm Adancime: 73 cm
Inaltime sezut: 40 cm
Tesatura usor de curatat
Picioare din lemn
Caracteristici
| Dimensiuni | 141x77x73 cm |
| Lungime | 73 cm |
| Lățime | 141 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Galben |
| Numar locuri | 2 |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fixa |