Bufet, Hanah Home, Sira, 150x75x35 cm, Travertin
În stoc furnizor • Brand Nordure • Cod 8684283756841
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
343 Lei
Solicită mai multe informații
Bufet
Grosime:18 mm
Latime: 150 cm Inaltime: 75 cm Adancime: 35 cm
Greutate maxima suportata: 25 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 150x75x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Consola |