Birou Snake, Woody Fashion, 120x60x75 cm, alb/maro
În stoc furnizor • Brand Woody Fashion • Cod 8681181613627
Livrare curier - gratuit (30-32 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Culori disponibile
518 Lei
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Maro |
| Grosime | 18 mm |
| Tip produs | Birou |
| Stil | Modern |