Birou Raffline, 120x60x75 cm, PAL, albastru
Stoc epuizat • Brand Raffline • Cod 7447139550502
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune (cm) | 120x75x60 |
| Tip produs | Birou |
| Stil | Modern |