Biblioteca Wand, Puqa Design, 50x19.6x160 cm, alb
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8681875449440
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Produsul necesita asamblare
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 19.6 cm |
| Înălțime | 160 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |