Biblioteca Reward, Moblert, 120x20x120 cm, alb/maro
În stoc furnizor • Brand Moblert • Cod 8681181613375
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Culori disponibile
273 Lei
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 120 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Maro |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |