Biblioteca Polka, Zena Home, 32.2x31.3x178.5 cm, auriu/alb
În stoc furnizor • Brand Zena Home • Cod 8681875670561
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
705 Lei
Material: 100% PAL melaminat, cadru auriu din metal
Grosime: 18 mm
Inaltime raft: 30.7 cm
Latime raft: 29.5 cm
Produsul necesita asamblare
Deoarece produsul are un model cu aspect de marmura, pot exista diferente de ton de culoare fata de fotografiile de prezentare.
Caracteristici
| Lungime | 32.2 cm |
| Lățime | 31.3 cm |
| Înălțime | 178.5 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Auriu/Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |