Biblioteca Order, Moblert, 47x22x170 cm, alb/maro
În stoc furnizor • Brand Moblert • Cod 8681181613337
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
359 Lei
Caracteristici
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 22 cm |
| Înălțime | 170 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Maro |
| Grosime | 18 mm |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |