Biblioteca Niho, Decortie, 120x20x171 cm, alb/bej
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875402773
Livrare curier - gratuit (31-33 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
1.047 Lei
Caracteristici
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 171 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Bej |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Biblioteca |
| Stil | Modern |
| Tip montare | De sine statator |